Wybierz wydarzenie

Terminarz audytorium

X

Rejestracja

Aby założyć konto, wypełnij poniższy formularz.

Dane osobowe:

 *
Imię
 *
Nazwisko

Dane do logowania:

 *
Adres e-mail
 *
Hasło
Podpowiedź
 *
Powtórzenie hasła
Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go. *
Kliknij, by przejść do regulaminu.
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Europejskie Centrum Solidarności zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r., poz.922) *
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty partnerskie Europejskiego Centrum Solidarności?
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu art. 10, ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, wysyłanych przez Europejskie Centrum Solidarności na podany przez Panią/Pana adres e-mail?
Czy zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie w celach marketingowych (w tym profilowanie) i analitycznych swoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Panią/Pana ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Europejskiego Centrum Solidarności, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Europejskie Centrum Solidarności również po rozpoczęciu obowiązywania RODO, czyli po 25 maja 2018 roku?
Oświadczam, że dane osobowe podałam/podałem dobrowolne. Zostałam/zostałem poinformowany, że administratorem danych jest Europejskie Centrum Solidarności z siedzibą w Gdańsku przy pl. Solidarności 1 oraz o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia. *
 
Proszę czekać - trwa ładowanie treści